Jak Schudnąć?

Powszechnie wiadomo, że aby schudnąć należy ograniczyć spożycie pokarmu. Czy jednak każdego? Zalecenie to dotyczy głównie składników energetycznych. Podczas odchudzania należy zadbać o uzupełnienie tzw. mikroskładników pokarmu. Wiele mikroskładników jest niezbędnych do życia i zdrowia, ale istnieją i takie które potęgują spalanie tłuszczów zapasowych. Im więcej ich spożywamy, tym szybciej chudniemy. Nauka nazywa je substancjami ergonomicznymi lub lipotropowymi, mowa potoczna - spalaczami tłuszczu. W naturalnym pożywieniu spalacze tłuszczu są bardzo rozproszone. Aby przyjąć efektywną dawkę, należałoby spożyć wielką porcję pokarmu, a to nie sprzyja redukcji wagi.

Od pewnego czasu wyspecjalizowane laboratoria koncentrują i komponują spalacze tłuszczu wysublimowane z naturalnego pożywienia. Tak przetworzona żywność oferowana jest najczęściej w postaci tabletek. Odpowiednio skomponowane spalacze tłuszczu wzajemnie nasilają efekty działania. Jednym z nich jest preparat Super Fat Burner, czyli kompleksowy zbilansowany zestaw spalaczy tłuszczu o potwierdzonej skuteczności. Super Fat Burner zawiera: L-karnitynę, L-lizynę, cholinę, inozytol, lecytynę, metioninę, cyjankobalaminę, żelazo, kwas linolinowy i oleinowy oraz pikolinian chromu. Cztery tabletki dziennie przyjmowane przez okres kilku tygodni przynoszą spektakularny efekt w postaci znacznego ubytku złogów tłuszczowych oraz poprawy estetyki sylwetki. Najlepsze efekty można uzyskać łącząc Super Fat Burner z preparatem L-karnityna 1000mg.

Powszechnie wiadomo, że tłuszcz szpecący nasze sylwetki to zapas organicznego paliwa, podobnie jak kłody drewna na składzie opałowym. Jeżeli Pragniemy schudnąć, musimy dążyć do sytuacji, w której organizm sięgnie po zapasy paliwa. Podobna sytuacja nastąpi, gdy ograniczymy dowóz źródeł energii (pożywienie) i nasilimy spalanie (wysiłek fizyczny). Jednakże nie zawsze podobne działania przynoszą satysfakcjonujący efekt. Dlaczego? Wielkich bali drewna ze składu opałowego nie możemy wrzucić bezpośrednio do pieca. Aby spalić, trzeba je najpierw porąbać na drobne szczapy. W gospodarstwie domowym używamy do tego siekiery. Organizm również nie może zmieścić wielkich cząsteczek tłuszczów do piecy komórkowych - mitochondriów. Używa on "siekiery metabolicznej" - witaminy BT Inaczej L-karnityny. L-karnityna tnie tłuszcze na drobne "szczapy" i "dorzuca do pieca" - wprowadza do mitochondriów. Osoby z nadwagą i tendencją do tycia "cierpią" na niedobór L-karnityny. W przypadku niedoboru L-karnityny dieta i ruch nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Bez udziału L-karnityny organizm nie może spalać zapasu tkanki tłuszczowej. Już miesięczne uzupełnienie diety L-karnityną skutkuje widocznymi efektami - waga spada a sylwetka nabiera powabu. Wystarczy tylko 1 tabletka, by po kilku tygodniach szczycić się smukłą figurą i cieszyć nienagannym stanem zdrowia. Najlepsze efekty można uzyskać łącząc L-karnitynę 1000mg z preparatem Super Fat Burner.

Wszystkie wymienione w artykule produkty oraz ponad 80 innych możesz kupić w naszym sklepie, po atrakcyjnych cenach, które zawierają koszty wysyłki. Aby wejść do niego kliknij w poniższy banner:

Sklep DSO

Tekst opracował dla MLO Polska:

Sławomir Ambroziak

Na podstawie materiałów otrzymanych od MLO Polska do publikacji przygotował:

Radosław Saganek

(c) by "DSO". Ciechanów 2001.

sklep_dso@poczta.onet.pl