Rekordy Polski.
Stan na dzień  13 sierpnia 1998r.

 

TRÓJBÓJ SIŁOWY 

WYCISKANIE LEŻĄC 

 

Poniżej prezentujemy rekordy zarówno trójboju, jak i w wyciskaniu leżąc. Są wśród nich kolejno wyniki: mężczyzn, kobiet, juniorów, młodzików i weteranów.


TRÓJBÓJ SIŁOWY - MĘŻCZYZNI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Wynik rekordowy w kategorii                                             Miejscowość             Data
                wiekowej                                                        uzyskania               uzyskania
Bój     juniorzy do lat seniorzy Nazwisko i imię        Klub                    rekordu                 rekordu 
            19      23                                                                                                                                                                          
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

52 kg         
        185     -       -       Twaróg Rafał /78        Stal - Bielsko-Biała    Pułtusk                 97-06-09
P       -       270     -       Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Johannesburg (RPA)      94-11-19 
        -       -       277,5   Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Lathi (Finlandia)       97-08-06
W       102,5    -      -       Wszoła Dariusz /78      Śródmieście - Legnica   Ełk                     97-11-22 
        -       177,5   177,5   Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Johannesburg  (RPA)     94-11-19
MC      192,5   192,5   192,5   Twaróg Rafał /78        Stal - Bielsko-Biała    Birmingham              97-05-08
        460     -       -       Twaróg Rafał /78        Stal - Bielsko-Biała    Kielce                  96-11-24 
3x      -       577,5   -       Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Johannesburg  (RPA)     94-11-19 
        -       -       592,5   Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Siofok (Węgry)          96-05-18 

56 kg                         
P       187,5   -       -       Olech Mariusz /76       Wiking - Starachowice   Manchester  (W.Brytania)94-09-04 
        -       258     258     Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Bielsko-Biała           94-06-04
W       122,5   -       -       Herman Mirosław /78     Syrenka - Warszawa      Ełk                     97-11-22 
        -       155     155     Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Bielsko-Biała           94-06-04
MC      205     205     205     Olech Mariusz /76       Wiking - Starachowice   Kielce                  93-05-15
3x      480     -       -       Olech Mariusz /76       Wiking - Starachowice   Manchester  (W.Brytania)94-09-04 
        -       532,5   532,5   Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Bielsko-Biała           94-06-04 

60 kg                         
P       220     220     220     Olech Mariusz /76       Wiking - Starachowice   Bielsko-Biała           95-06-03
W       122,5   -       -       Niemyjski Piotr /77     Włókniarz - Białystok   Kielce                  96-11-23 
        -       135     135     Herman Mirosław /78     Syrenka - Warszawa      Legnica                 98-03-21
MC      230     -       -       Olech Jarosław /74      Wiking - Starachowice   Kielce                  93-05-15 
        -       232,5   232,5   Olech Mariusz/76        Silesia - Chorzów       Chorzów                 96-03-30
3x      550     -       -       Olech Mariusz /76       Wiking - Starachowice   Bielsko-Biała           95-06-03 
        -       567,5   567,5   Olech Mariusz/76        Silesia - Chorzów       Chorzów                 96-03-30 

67,5 kg                       
        230     -       -       Fliś Damian /79         Stal - Bielsko-Biała    Legnica                 98-03-21
P       -       291     -       Olech Jarosław /74      Tęcza-Społem - Kielce   Ełk                     97-11-22
        -       -       300     Olech Jarosław /74      Tęcza-Społem - Kielce   Kielce                  98-05-23
        130     -       -       Skorłutowski Wojciech /79 Gryf - Sierpc         Oława                   97-05-17
W       -       160     -       Olech Jarosław/74       Tęcza - Kielce          Ełk                     97-11-22
        -       -       162,5   Siedlecki Marek /57     MKSS - Pułtusk          Ciechanów               94-05-21
        228     -       -       Głuch Marcin /78        Tęcza - Kielce          Kielce                  96-11-24
MC      -       285     -       Olech Jarosław/74       Tęcza-Społem -          Kielce  Praga           97-11-13
        -       -       292,5   Wilczyński Jan /55      MKSS - Pułtusk          Salzburg (Austria)      96-11-16
3x      560     -       -       Fliś Damian /79         Stal - Bielsko-Biała    Legnica                 98-03-21
        -       727,5   -       Olech Jarosław/74       Tęcza-Społem - Kielce   Ełk                     97-11-22
        -       -       745     Olech Jarosław /74      Tęcza-Społem - Kielce   Kielce                  98-05-23
                                                                                                                   
75 kg 
        265     -       -       Grabski Wiesław /77     Stal - Bielsko-Biała    Kielce                  96-11-24
P       -       280     -       Grabski Wiesław /77     Stal - Bielsko-Biała    Legnica                 98-03-21
        -       -       305     Wegiera Jan /65         Tytan - Zakopane        Kielce                  98-05-23
        173     -       -       Grabski Wiesław /77     Stal - Bielsko-Biała    Kielce                  96-11-24 
W       -       177,5   -       Grabski Wiesław /77     Stal - Bielsko-Biała    Bratysława (Słowacja)   97-09-12 
        -       -       190     Wegiera  Jan/65         Tytan - Zakopane        Praga                   97-11-14
        255     -       -       Zemsta Dominik /75      Tęcza - Kielce          Kielce                  93-05-15 
MC      -       292,5   -       Tatarata Tomasz /72     Tęcza - Kielce          Sandomierz              95-03-25 
        -       -       295     Wilczyński Jan /55      MKSS - Pułtusk          Sandomierz              95-03-25
        640     -       -       Grabski Wiesław /77     Stal - Bielsko-Biała    Kielce                  96-11-24 
3x      -       695     -       Grabski Wiesław /77     Stal - Bielsko-Biała    Legnica                 98-03-21 
        -       -       755     Wegiera  Jan/65         Tytan - Zakopane        Kielce                  98-05-23 

82,5 kg 
P       240,5   -       -       Śliwiński  Rafał /77    Tęcza - Kielce          Kielce                  96-11-24
        -       310     310     Radoła Marek /75        Obra - Kościan          Bratysława (Słowacja)   97-09-13
        147,5   -       -       Sabadyn Tomasz /?       AZS-AWF - Warszawa      Kielce                  93-05-16 
W       -       182,5   -       Grabski Wiesław /77     Stal - Bielsko-Biała    Kielce                  97-08-22
        -       -       192,5   Szymkowiak Roman /59    Obra - Kościan          Kielce                  98-05-23
        270     -       -       Zemsta Dominik /75      Tęcza - Kielce          Kielce                  93-12-18 
MC      -       285     -       Tatarata Tomasz /72     Tęcza - Kielce          Kielce                  94-08-22 
        -       -       342,5   Szymkowiak Roman /59    MKSS - Pułtusk          Moskwa (Rosja)          95-05-19
        630     -       -       Zemsta Dominik /75      Tęcza - Kielce          Kielce                  93-12-18 
3x      -       755   -         Radoła Marek /75        Obra - Kościan          Władymir (Rosja)        98-06-20
        -       -       822,5   Szymkowiak Roman /59    Obra - Kościan          Sotkamo (Finlandia)     98-05-08 

90 kg                         
        240,5   -       -       Duda Bartosz /77        STS - Skarżysko-Kamienna Oława                  97-05-17
P       -       281     -       Kopienka Jacek /75      Obra - Kościan          Legnica                 98-03-22
        -       -       310     Szymkowiak Roman /59    MKSS - Pułtusk          Sandomierz              95-03-25
        150,5   -       -       Korzeb Piotr /78        Gryf - Sierpc           Chorzów                 96-03-31 
W       -       185     -       Filipkowski Jarosław/77 Zamek - Kurzętnik       Kielce                  98-05-23
        -       -       207,5   Oszczędłowski Sławomir/63 Tęcza - Kielce        Ełk                     96-04-14
        250,5   -       -       Myszko Piotr /75        Tęcza - Kielce          Kielce                  94-12-18 
MC      -       307,5   -       Ceglarek Sławomir/74    Obra - Kościan          Bratysława (Słowacja)   97-09-13
        -       -       342,5   Szymkowiak Roman /59    N - Pułtusk             Ełk                     96-04-14
        617,5   -       -       Myszko Piotr /75        Tęcza - Kielce          Kielce                  94-12-18 
3x      -       770     -       Ceglarek Sławomir/74    Obra - Kościan          Bratysława (Słowacja)   97-09-13
        -       -       845     Szymkowiak Roman /59    N - Pułtusk             Ełk                     96-04-14 

100 kg                        
        280,5   -       -       Piekutowski Cezary /77  Narew - Pułtusk         Kielce                  96-11-24 
P       -       300     -       Piekutowski Cezary /77  Narew - Pułtusk         Ełk                     97-11-23 
        -       -       330     Czarkowski Marian /69   Narew - Pułtusk         Salzburg (Austria)      96-11-16
        185     -       -       Kuźmiński  Jacek /75    MKSS - Pułtusk          Ciechanów               94-05-22 
W       -       185,5   -       Iskra Paweł /72         Stal - Kunów            Bielsko-Biała           95-06-04 
        -       -       215     Kwiatkowski Bogusław/65 Anapolon - Malbork      Kielce                  98-05-24
        285     -       -       Kuźmiński  Jacek /75    MKSS - Pułtusk          Ciechanów               94-05-22 
MC      -       300,5   -       Pierlak Bogdan /70      Góral - Żywiec          Kielce                  93-05-16 
        -       -       315     Czarkowski Marian /69   Narew - Pułtusk         Siofok (Węgry)          96-05-18
        745     -       -       Kuźmiński  Jacek /75    MKSS - Pułtusk          Ciechanów               94-05-22 
3x      -       752,5   -       Pierlak Bogdan /70      Góral - Żywiec          Budapeszt (Węgry)       92-06-01 
        -       -       850     Czarkowski Marian /69   Narew - Pułtusk         Salzburg (Austria)      96-11-16 

110 kg                        
P       215     -       -       Białous Tomasz/78       MOSiR - Białystok       Chorzów                 95-12-04 
        -       320     -       Kuźmiński  Jacek /75    Narew - Pułtusk         Ełk                     96-04-14 
        -       -       325     Czarkowski Marian /69   Narew - Pułtusk         Ełk                     96-04-14
W       160     -       -       Lisowski Łukasz/78      Tęcza Społem - Kielce  Ełk                     97-11-23 
        -       225     -       Kuźmiński  Jacek /75    Narew - Pułtusk         Vaasa (Finlandia)       96-08-10
        -       -       225,5   Kwiatkowski Bogusław/65 Anapolon - Malbork      Ełk                     97-11-23
        240     -       -       Białous Tomasz/78       MOSiR - Białystok       Chorzów                 95-12-04 
MC      -       320     -       Kuźmiński  Jacek /75    Narew - Pułtusk         Ełk                     96-04-14 
        -       -       332,5   Drzazgowski Jan /59     Tytan - Żory            Ciechanów               94-05-22
3x      590     -       -       Białous Tomasz/78       MOSiR - Białystok       Chorzów                 95-12-04 
        -       850     850     Kuźmiński  Jacek /75    Narew - Pułtusk         Vaasa (Finlandia)       96-08-10

125 kg                        
        265     -       -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Ełk                     97-11-23 
P       -       282,5   -       Korzeb Piotr /78        Gryf - Sierpc           Władymir (Rosja)        98-06-21 
        -       -       350     Wszoła  Ryszard /62     Silesia - Chorzów       Ełk                     96-04-14
        180     -       -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Ełk                     97-11-23 
P       -       190     -       Korzeb Piotr /78        Gryf - Sierpc           Władymir (Rosja)        98-06-21
        -       -       240     Pawlik Piotr /55        Giewont - Zakopane      Zakopane                90-04-07
        260     -       -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Kielce                  96-11-24 
MC      -       282,5   -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Kielce                  98-05-24  
        -       -       330     Wszoła  Ryszard /62     Silesia - Chorzów       Ełk                     96-04-14
        695     -       -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Ełk                     97-11-23 
3x      -       740     -       Bednarski Rafał /73     Apollo - Otwock         Bielsko-Biała           94-06-05 
        -       -       885     Wszoła  Ryszard /62     Silesia - Chorzów       Ełk                     96-04-14

+125 kg                      
P       260,5   -       -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Oława                   97-05-18  
        -       275     -       Mędrzak Piotr /75       Stal - Bielsko-Biała    Kielce                  98-05-24  
        -       -       350     Wszoła  Ryszard /62     Górnik - Siemianowice   Ełk                     97-11-23
        165     -       -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Oława                   97-05-18  
W       -       180     -       Mędrzak Piotr /75       Stal - Bielsko-Biała    Legnica                 98-03-22  
        -       -       220     Pawlik Piotr /55        U Piotra - Katowice     Koszalin                92-03-21
MC      280     280     -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Oława                   97-05-18  
        -       -       340     Sabat Rafał /73         Sokół - Rybnik          Kielce                  98-05-24
3x      695     695     -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Oława                   97-05-18  
        -       -       890     Sabat Rafał /73         Sokół - Rybnik          Kielce                  98-05-24
================================================================================================================
upSpis kategorii wiekowych 



TRÓJBÓJ SIŁOWY - MĘŻCZYZNI - młodzicy
REKORDY Mistrzostw Polski Młodzików


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Wynik rekordowy w kategorii                                             Miejscowość             Data
        wiekowej                                                                uzyskania               uzyskania
Bój     17 lat                   Nazwisko i imię        Klub                    rekordu                 rekordu 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

52 kg                         
P       105     -       -       Binda Łukasz /83        Góral - Żywiec          Kielce                  97-12-06 
WL      60      -       -       Binda Łukasz /83        Góral - Żywiec          Kielce                  97-12-06 
MC      110     -       -       Binda Łukasz /83        Góral - Żywiec          Kielce                  97-12-06 
3x      275     -       -       Binda Łukasz /83        Góral - Żywiec          Kielce                  97-12-06 

56 kg                        
P       135     -       -       Pawlicki Łukasz /80     Tęcza-Społem - Kielce   Kielce                  97-12-06 
WL      75      -       -       Pawlicki Łukasz /80     Tęcza-Społem - Kielce   Kielce                  97-12-06 
MC      185     -       -       Pawlicki Łukasz /80     Tęcza-Społem - Kielce   Kielce                  97-12-06 
3x      395     -       -       Pawlicki Łukasz /80     Tęcza-Społem - Kielce   Kielce                  97-12-06 

60 kg                         
P       130     -       -       Nowak Leszek /82        Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 
WL      90      -       -       Łukomski Hubert /80     Star - Starachowice     Kielce                  97-12-07 
MC      155     -       -       Nowak Leszek /82        Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 
3x      335     -       -       Nowak Leszek /82        Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 

67,5 kg                       
P       160     -       -       Kupiec Marek /81        Troll  Czechowice-Dziedz. Kielce               97-12-07 
WL      110     -       -       Chyb Arkadiusz /80      Tęcza-Społem Kielce        Kielce               97-12-07 
MC      185     -       -       Miernik  Michał /81     STS  Skarżysko-Kamienna   Kielce               97-12-07 
3x      407,5   -       -       Kupiec Marek /81        Troll  Czechowice-Dziedz. Kielce               97-12-07 
                                                                                                                           
75 kg                         
P       180     -       -       Kopienka Karol /80      Obra - Kościan          Kielce                  97-12-07 
WL      105     -       -       Filipek Kamil /80       Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 
MC      210     -       -       Filipek Kamil /80       Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 
3x      495     -       -       Kopienka Karol /80      Obra - Kościan          Kielce                  97-12-07 

82,5 kg                       
P       180     -       -       Chołuj Marcin /80       Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 
WL      130     -       -       Roguski Zbigniew /80    Star  Starachowice     Kielce                  97-12-07 
MC      220     -       -       Walas Paweł /80         Dąbrowa  Dąbrowa Górn. Kielce                  97-12-07 
3x      512,5   -       -       Walas Paweł /80         Dąbrowa  Dąbrowa Górn. Kielce                  97-12-07 

90 kg                         
P       170     -       -       Kruk Dominik            Tęcza-Społem - Kielce   Kielce                  97-12-07 
WL      155     -       -       Lenarciak Tomasz /80    Włókniarz - Białystok   Kielce                  97-12-07 
MC      215     -       -       Kruk Dominik            Tęcza-Społem - Kielce   Kielce                  97-12-07 
3x      510     -       -       Lenarciak Tomasz /80    Włókniarz - Białystok   Kielce                  97-12-07 

100 kg
P       170     -       -       Oliwa Mariusz /80       N - Pogorzela           Kielce                  97-12-07 
WL      150     -       -       Oliwa Mariusz /80       N - Pogorzela           Kielce                  97-12-07 
MC      180     -       -       Oliwa Mariusz /80       N - Pogorzela           Kielce                  97-12-07 
3x      500     -       -       Oliwa Mariusz /80       N - Pogorzela           Kielce                  97-12-07 

110 kg                        
P       90      -       -       Zembrzucki Kamil /83    Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 
WL      55      -       -       Zembrzucki Kamil /83    Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 
MC      120     -       -       Zembrzucki Kamil /83    Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 
3x      265     -       -       Zembrzucki Kamil /83    Wisła - Puławy          Kielce                  97-12-07 
================================================================================================================
upSpis kategorii wiekowych 

 
TRÓJBÓJ SIŁOWY - MĘŻCZYZNI - weterani

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Wynik rekordowy                                                 Miejscowość             Data
        w kategorii wiekowej                                            uzyskania               uzyskania
Bój        weteranów    Nazwisko i imię         Klub                    rekordu                 rekordu 
        40-49  50-+50                                                                                                                                                                
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

52 kg                         
P       110     -       Waśniowski Leszek /57   Wisła - Puławy          Ełk                     97-11-23 
W       80      -       Waśniowski Leszek /57   Wisła - Puławy          Ełk                     97-11-23 
MC      125     -       Waśniowski Leszek /57   Wisła - Puławy          Ełk                     97-11-23 
3x      315     -       Waśniowski Leszek /57   Wisła - Puławy          Ełk                     97-11-23 

56 kg                         
P       137,5   -       Kędziora Czesław /51    Stal - Bielsko-Biała    Bielsko-Biała           95-06-03 
W       118     -       Kędziora Czesław /51    Stal - Bielsko-Biała    Bielsko-Biała           95-06-03 
MC      187,5   -       Kędziora Czesław /51    Stal - Bielsko-Biała    Chorzów                 96-03-30 
3x      437,5   -       Kędziora Czesław /51    Stal - Bielsko-Biała    Chorzów                 96-03-30 

60 kg                         
P       145     -       Gabrysz Marek /56       MKS - Dąbrowa Górnicza  Oława                   97-05-18 
W       115     -       Kędziora Czesław /51    Stal - Bielsko-Biała    Ełk                     97-11-23
MC      185     -       Kędziora Czesław /51    Stal - Bielsko-Biała    Oława                   97-05-18
3x      440     -       Kędziora Czesław /51    Stal - Bielsko-Biała    Oława                   97-05-18

67,5 kg 
P       275     -       Wilczyński Jan /55      Narew - Pułtusk         Salzburg (Austria)      96-11-16 
W       155     -       Wilczyński Jan /55      Narew - Pułtusk         Siofok (Węgry)          96-05-18 
MC      292,5   -       Wilczyński Jan /55      MKSS - Pułtusk          Salzburg (Austria)      96-11-16 
3x      722,5   -       Wilczyński Jan /55      Narew - Pułtusk         Salzburg (Austria)      96-11-16 

75 kg                         
P       285     -       Wilczyński Jan /55      MKSS - Pułtusk          Oława                   97-05-18
W       157,5   -       Wilczyński Jan /55      MKSS - Pułtusk          Walencja (Hiszpania)    95-07-09 
MC      290     -       Wilczyński Jan /55      Narew - Pułtusk         Ełk                     96-04-14 
3x      720     -       Wilczyński Jan /55      MKSS - Pułtusk          Lathi (Finlandia)       97-08-07 

82,5 kg                       
P       280     -       Łuka  Jan /48           Giewont - Zakopane      Haga                    90-11-17 
        -       170     Borzęcki Adam /45       Sport Magnum-Warszawa   Kielce                  98-05-23
W       180     -       Łuka  Jan /48           Giewont - Zakopane      Haga                    90-11-17 
        -       105     Borzęcki Adam /45       Sport Magnum-Warszawa   Kielce                  98-05-23
MC      310     -       Łuka  Jan /48           Giewont - Zakopane      Haga                    90-11-17 
        -       190     Borzęcki Adam /45       Sport Magnum-Warszawa   Kielce                  98-05-23
3x      770     -       Łuka  Jan /48           Giewont - Zakopane      Haga                    90-11-17 
        -       465     Borzęcki Adam /45       Sport Magnum-Warszawa   Kielce                  98-05-23 


90 kg                         
P       300     -       Łuka    Jan /48         Giewont - Zakopane      Zakopane                91-03-23 
        -       170     Borzęcki Adam /45       N -Warszawa             Oława                   97-05-18
W       177,5   -       Łuka    Jan /48         Giewont - Zakopane      Zakopane                91-03-23 
        -       110     Borzęcki Adam /45       N -Warszawa             Oława                   97-05-18
MC      322,5   -       Łuka    Jan /48         Giewont - Zakopane      Zakopane                91-03-23 
        -       190     Borzęcki Adam /45       N -Warszawa             Oława                   97-05-18
3x      800     -       Łuka    Jan /48         Giewont - Zakopane      Zakopane                91-03-23 
        -       470     Borzęcki Adam /45       N -Warszawa             Oława                   97-05-18

100 kg                        
P       292,5   -       Hul  Tadeusz /56        Śródmieście - Legnica   Oława                   97-05-18
        -       120     Sych Kazimierz /45      MKS - Dąbrowa Górnicza  Kielce                  98-05-23
W       155     -       Sokołowski Józef/55     N - Świdnin             Chorzów                 96-03-31 
        -       100     Sych Kazimierz /45      MKS - Dąbrowa Górnicza  Kielce                  98-05-23
MC      285     -       Sokołowski Józef/55     N - Świdnin             Chorzów                 96-03-31 
        -       160     Sych Kazimierz /45      MKS - Dąbrowa Górnicza  Kielce                  98-05-23
3x      715     -       Hul  Tadeusz /56        Śródmieście - Legnica   Oława                   97-05-18
        -       380     Sych Kazimierz /45      MKS - Dąbrowa Górnicza  Kielce                  98-05-23

110 kg                        
P       322,5   -       Hul  Tadeusz /56        Śródmieście - Legnica   Usti nad Labem (Czechy) 98-07-25
        -       130     Sych Kazimierz /45      MKS - Dąbrowa Górnicza  Oława                   97-05-18
W       170     -       Wilanowski Adam/53      N - Warszawa            Oława                   97-05-18
        -       120     Sych Kazimierz /45      MKS - Dąbrowa Górnicza  Oława                   97-05-18
MC      300     -       Wilanowski Adam/53      N - Warszawa            Tomaszów Lubelski       96-06-04 
        -       160     Sych Kazimierz /45      MKS - Dąbrowa Górnicza  Oława                   97-05-18
3x      770     -       Hul  Tadeusz /56        Śródmieście - Legnica   Usti nad Labem (Czechy) 98-07-25
        -       410     Sych Kazimierz /45      MKS - Dąbrowa Górnicza  Oława                   97-05-18
================================================================================================================

upSpis kategorii wiekowych

TRÓJBÓJ SIŁOWY - KOBIETY

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Wynik rekordowy w kategorii                                             Miejscowość             Data
                wiekowej                                                        uzyskania               uzyskania
Bój     juniorzy do lat seniorzy Nazwisko i imię        Klub                    rekordu                 rekordu 
            19      23                                                                                                                                                                          
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

44 kg                         
P       115     115     115     Pisarczyk Monika/79     Tęcza-Społem - Kielce   Bratysława (Słowacja)   97-09-10 
W       65      65      65      Kleszczyńska Elżbieta/81Samson-Tomaszów Lub.    Władymir (Rosja)        98-06-18
MC      127,5   127,5   127,5   Pisarczyk Monika/79     Tęcza-Społem - Kielce   Bratysława (Słowacja)   97-09-10 
3x      290     290     290     Pisarczyk Monika/79     Tęcza-Społem - Kielce   Bratysława (Słowacja)   97-09-10 

48 kg                         
P       130     130     130     Ceglińska     Dorota/80 STS - Skarżysko-Kam.    Kielce                  96-11-23
W       80,5    80,5    80,5    Kleszczyńska Marta /79  Samson - Tomaszów Lub.  Kielce                  98-05-22 
MC      137,5   137,5   137,5   Ceglińska     Dorota/80 STS - Skarżysko-Kam.    Kielce                  96-11-23
3x      330     330     330     Kleszczyńska Marta /79  Samson - Tomaszów Lub.  Legnica                 98-03-21 

52 kg                         
P       135,5   135,5   135,5   Ceglińska     Dorota/80 STS - Skarżysko-Kam.    Legnica                 98-03-21
W       75      75      75      Kleszczyńska Marta /79  Samson - Tomaszów Lub.  Oława                   97-05-17
MC      147,5   147,5   -       Śmiglarska Adrianna /79 Tęcza-Społem - Kielce   Bratysława (Słowacja)   97-09-10   
        -       -       148     Szymkowiak Maria /61    Nadnarwianka - Pułtusk  Ełk                     97-11-22
3x      340     340     -       Kozioł Lidia /80        Nadnarwianka - Pułtusk  Kielce                  98-05-22
        -       -       352,5   Szymkowiak Maria /61    Nadnarwianka - Pułtusk  Ełk                     97-11-22

56 kg                         
P       140     140     -       Śmiglarska Adrianna /79 Tęcza - Kielce          Kielce                  97-08-22
        -       -       148     Szymkowiak Maria /61    Nadnarwianka - Pułtusk  Kielce                  98-05-22
W       70      70      -       Waleśko Natalia /79     Włókniarz - Białystok   Legnica                 98-03-21 
        -       -       75      Foryś Urszula /65       Syrenka - Warszawa      Chorzów                 96-03-30
MC      150,5   150,5   150,5   Śmiglarska Adrianna /79 Tęcza - Kielce          Kielce                  97-08-22
3x      345     345     -       Śmiglarska Adrianna /79 Tęcza - Kielce          Kielce                  97-08-22
        -       -       367,5   Szymkowiak Maria /61    Nadnarwianka - Pułtusk  Kielce                  98-05-22

60 kg                         
P       137,5   -       -       Witerska Aneta /80      Anapolon - Malbork      Kielce                  98-05-22
        -       145     145     Szymak Bogusława/76     Zachęta - Białystok     Tomaszów Lubelski       96-05-04
W       77,5    77,5    77,5    Witerska Aneta /80      Anapolon - Malbork      Kielce                  98-05-22
MC      142,5   142,5   -       Śmiglarska Adrianna /79 Tęcza - Kielce          Praga (Czechy)          96-06-12 
        -       -       160     Gal Stanisława/61       TKKF - Warszawa         Chorzów                 96-03-30
3x      347,5   347,5   -       Witerska Aneta /80      Anapolon - Malbork      Kielce                  98-05-22
        -       -       365     Gal Stanisława/61       TKKF - Warszawa         Chorzów                 96-03-30 
                                                                                                                     
67,5 kg                       
P       170     170     170     Leszczyńska Agnieszka/80 Tęcza-Społem - Kielce  Kielce                  98-05-22
        70      -       -       Pietraszko Anna / 79    Góral - Żywiec          Kielce                  96-11-23 
W       -       75      -       Sidor Kamilla /75       Góral - Żywiec          Bielsko-Biała           95-06-03 
        -       -       80      Foryś Urszula /65       Syrenka - Warszawa      Ełk                     97-11-22
MC      167,5   167,5   167,5   Leszczyńska Agnieszka/80 Tęcza-Społem - Kielce  Kielce                  98-05-22
3x      387,5   387,5   387,5   Leszczyńska Agnieszka/80 Tęcza-Społem - Kielce  Kielce                  98-05-22

75 kg                         
P       170     170     170     Leszczyńska Agnieszka/80 Tęcza-Społem - Kielce  Władymir (Rosja)        98-06-18
W       80      80      -       Przytulska Ewa /82      Anapolon - Malbork      Legnica                 98-03-21
        -       -       85      Szczepanik Dorota/69    Nadnarwianka - Pułtusk  Chorzów                 96-03-30   
MC      170     170     170     Leszczyńska Agnieszka/80 Tęcza-Społem - Kielce  Władymir (Rosja)        98-06-18
3x      405     405     405     Leszczyńska Agnieszka/80 Tęcza-Społem - Kielce  Władymir (Rosja)        98-06-18
 

82,5 kg                       
P       135     135     135     Przytulska Ewa /82      Anapolon - Malbork      Władymir (Rosja)        98-06-18
W       77,5    -       -       Przytulska Ewa /82      Anapolon - Malbork      Ełk                     97-11-22
        -       95,5    95,5    Antoniewicz Zuzanna /76 MKS - Dąbrowa Górnicza  Kielce                  98-05-22
MC      155     155     155     Przytulska Ewa /82      Anapolon - Malbork      Władymir (Rosja)        98-06-18
3x      367,5   367,5   367,5   Przytulska Ewa /82      Anapolon - Malbork      Władymir (Rosja)        98-06-18

90 kg                         
P       132,5   132,5   132,5   Nawrocka Dorota /80     Anapolon - Malbork      Bratysława (Słowacja)   97-09-11
W       75      75      75      Nawrocka Dorota /80     Anapolon - Malbork      Kielce                  97-08-22
MC      150     -       -       Nawrocka Dorota /80     Anapolon - Malbork      Bratysława (Słowacja)   97-09-11 
        -       155,5   155,5   Leśniewska Małgorzata/75Azory - Kraków          Tomaszów Lubelski       96-05-04
3x      357,5   357,5   357,5   Nawrocka Dorota /80     Anapolon - Malbork      Bratysława (Słowacja)   97-09-11 

+90 kg                  
P       150     150     150     Wróbel Agata /81        Góral - Żywiec          Kielce                  96-11-23
W       72,5    72,5    72,5    Nawrocka Dorota /80     Anapolon - Malbork      Oława                   97-05-17
MC      145     145     145     Wróbel Agata /81        Góral - Żywiec          Kielce                  96-11-23
3x      365     365     365     Wróbel Agata /81        Góral - Żywiec          Kielce                  96-11-23
================================================================================================================
upSpis kategorii wiekowych 

 
TRÓJBÓJ SIŁOWY - KOBIETY
REKORDY Mistrzostw Polski Młodzików

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Wynik rekordowy w kategorii                                             Miejscowość             Data
        wiekowej                                                                uzyskania               uzyskania
Bój     17 lat                   Nazwisko i imię        Klub                    rekordu                 rekordu 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                                            
48 kg                         
P       60      -       -       Lirsz Katarzyna /83     Odra - Oława            Kielce                  97-12-06 
WL      40      -       -       Lirsz Katarzyna /83     Odra - Oława            Kielce                  97-12-06 
MC      100     -       -       Konieczniak Agnieszka /83 STS  Skarżysko-Kamienna Kielce               97-12-06 
3x      190     -       -       Konieczniak Agnieszka /83 STS  Skarżysko-Kamienna Kielce               97-12-06 
        
52 kg                         
P       70      -       -       Pogłud Ewa /80          Narew - Pułtusk         Kielce                  97-12-06 
WL      37,5    -       -       Pogłud Ewa /80          Narew - Pułtusk         Kielce                  97-12-06 
MC      90      -       -       Pogłud Ewa /80          Narew - Pułtusk         Kielce                  97-12-06 
3x      197,5   -       -       Pogłud Ewa /80          Narew - Pułtusk         Kielce                  97-12-06 

56 kg                         
P       115     -       -       Ceglińska Dorota /80    STS  Skarżysko-Kamienna Kielce                 97-12-06 
WL      45      -       -       Ceglińska Dorota /80    STS  Skarżysko-Kamienna Kielce                 97-12-06 
MC      115     -       -       Ceglińska Dorota /80    STS  Skarżysko-Kamienna Kielce                 97-12-06 
3x      275     -       -       Ceglińska Dorota /80    STS  Skarżysko-Kamienna Kielce                 97-12-06 

60 kg                         
P       95      -       -       Wawak Marta /80         Góral - Żywiec          Kielce                  97-12-06 
WL      47,5    -       -       Wawak Marta /80         Góral - Żywiec          Kielce                  97-12-06 
MC      110     -       -       Rakszawska Katarzyna /83 Odra - Oława           Kielce                  97-12-06 
3x      252,5   -       -       Wawak Marta /80         Góral - Żywiec          Kielce                  97-12-06 

67,5 kg                       
P       110     -       -       Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem Kielce   Kielce                  97-12-06 
WL      40      -       -       Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem Kielce   Kielce                  97-12-06 
MC      135     -       -       Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem Kielce   Kielce                  97-12-06 
3x      282,5   -       -       Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem Kielce   Kielce                  97-12-06 

75 kg                         
P       85      -       -       Zięba Marzena /81       Tęcza-Społem Kielce     Kielce                  97-12-06 
WL      47,5    -       -       Zięba Marzena /81       Tęcza-Społem Kielce     Kielce                  97-12-06 
MC      115     -       -       Zięba Marzena /81       Tęcza-Społem Kielce     Kielce                  97-12-06 
3x      247,5   -       -       Zięba Marzena /81       Tęcza-Społem Kielce     Kielce                  97-12-06 
================================================================================================================
upSpis kategorii wiekowych 
                                                                                                    
 
WYCISKANIE LEŻĄC - MĘŻCZYZNI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Wynik rekordowy w kategorii                                             Miejscowość             Data
                wiekowej                                                        uzyskania               uzyskania
Bój     juniorzy do lat seniorzy Nazwisko i imię        Klub                    rekordu                 rekordu 
            19      23                                                                                                                                                                          
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

52 kg                         
W       115     -       -       Rogowicz Andrzej/77     Atlas - Sopot           Kielce                  96-06-08 
        -       168     168     Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Silkeborg (Dania)       96-11-30

56 kg                         
W       120     -       -       Herman Mirosław/78      Syrenka - Warszawa      Tomaszów Lubelski       97-06-21 
        -       155     -       Stanaszek Andrzej /71   Stal - Bielsko-Biała    Bielsko-Biała           94-06-04 
        -       -       160     Owsiany Krzysztof /64   Odra - Oława            Tomaszów Lubelski       97-06-21 

60 kg                         
        127,5   -       -       Widera Robert /80       Pover Kuźnik - Chorzów  Lublin                  98-04-26      
W       -       135     -       Pracownik Paweł /73     Paco - Lublin           Kielce                  96-06-08
        -       -       160     Owsiany Krzysztof /64   Odra - Oława            Trencin (Słowacja)      98-08-09 

67,5 kg                       
        130     -       -       Fliś Dariusz /79        Stal - Bielsko-Biała    Kamienna Góra           97-10-25 
W       -       160     -       Baczkowski Adam /76     Buldi - Szczecin        Kamienna Góra           97-10-25 
        -       -       175     Pracownik Paweł /73     Paco - Lublin           Trencin (Słowacja)      98-08-09 

75 kg                         
 W      155     -       -       Grabski Wiesław/77      Stal - Bielsko-Biała    Kielce                  96-06-08 
        -       177,5   -       Grabski Wiesław/77      Stal - Bielsko-Biała    Kamienna Góra           97-10-25 
        -       -       205     Wegiera Jan /65         Tytan - Zakopane        Trencin (Słowacja)      98-08-09

82,5 kg                       
W       170,5   -       -       Grabski Wiesław/77      Stal - Bielsko-Biała    Chorzów                 96-04-20 
        -       180,5   -       Kowalczyk Daniel /77    Samson - Kobyłka        Pułtusk                 98-06-06 
        -       -       212,5   Markwat Marek/61        Centrum - Radom         Gothenburg (Szwecja)    97-08-17

90 kg                         
        180     -       -       Dziudzik Robert /77     Pover Kuźnik - Chorzów  Kielce                  96-06-08 
W       -       195     -       Dziudzik Robert /77     Pover Kuźnik - Chorzów  Kamienna Góra           97-10-26
        -       -       225     Markwat Marek/61        Centrum - Radom         Pułtusk                 98-06-06 

100 kg                        
        185     -       -       Kuźmiński Jacek /75     MKSS - Pułtusk          Kielce                  94-05-22 
W       -       212,5   -       Szczepański Robert /75  STS - Skarżysko-Kamienna Pułtusk                98-06-06 
        -       -       237,5   Furmanek Jerzy /52      Relax B.C.  - Kraków    Köflach (Austria)       98-07-19 

110 kg                        
        180,5   -       -       Lisowski Łukasz /78     Tęcza-Społem - Kielce   Kamienna Góra           97-10-26 
W       -       212,5   -       Kuźmiński Jacek /75     MKSS - Pułtusk          Bielsko-Biała           95-06-04 
        -       -       247,5   Kruk Wiesław /58        Power-Kuźnik - Chorzów  Köflach (Austria)       98-07-19  
 
125 kg                        
        180     -       -       Białous Tomasz /78      Włókniarz - Białystok   Kamienna Góra           97-10-26 
W       -       217,5   -       Bednarski Rafał /73     Sanel-Sport - Otwock    Frydek-Mistek (Czechy)  95-06-04 
        -       -       260     Szambelan Jacek /72     Zjednoczeni - Bydgoszcz Pułtusk                 98-06-07

+125 kg                      
W       180      -      -       Kamiński Paweł          Herkules - Warszawa     Bielsko-Biała           93-11-11 
        -       220     -       Pietryga Krzysztof /74  Śląsk - Tarnowskie Góry Pułtusk                 96-10-19 
        -       -       245     Pawlik Piotr /55        Pover Kuźnik - Chorzów  Chorzów                 96-04-20 
================================================================================================================
upSpis kategorii wiekowych 


WYCISKANIE LEŻĄC - MĘŻCZYZNI - weterani

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Wynik rekordowy                                                 Miejscowość             Data
        w kategorii wiekowej                                            uzyskania               uzyskania
Bój        weteranów    Nazwisko i imię         Klub                    rekordu                 rekordu 
        40-49  50-+50                                                                                                                                                                
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

52 kg                         
W       77,5    -       Waśniowski Leszek /57   Wisła - Puławy          Kamienna Góra           97-10-25 

56 kg                         
W       125     -       Kędziora Czesław /51    Stal - Bielsko-Biała    Budapeszt  (Węgry)      94-12-11 

60 kg                         
W       115     -       Kędziora Czesław /51    Stal - Bielsko-Biała    Chorzów                 95-11-19 
        -       97,5    Kamiński Józef /40      Flota - Gdynia  Tomaszów Lubelski               97-06-22

67,5 kg                       
W       152,5   -       Jasiński Adam/51        Azory - Kraków          Kamienna Góra           97-10-25 
        -       115     Bogusz  Franciszek/45   Pover Kuźnik - Chorzów  Kamienna Góra           97-10-25 

75 kg                         
W       170     -       Siedlecki  Marek/57     Narew - Pułtusk         Kamienna Góra           97-10-25 
        -       115     Kieraga Jerzy /46       N - Szczecin            Kamienna Góra           97-10-25 

82,5 kg                       
W       212,5   -       Markwat Marek /52       Centrum - Radom         Gothenburg (Szwecja)    97-08-17 
        -       115     Puchniarz Piotr /46     Goliat - Głogów         Kielce                  96-06-09 

90 kg                         
W       225     -       Markwat Marek/52        Centrum - Radom         Pułtusk                 98-06-06
        -       150     Pająk Jan /47           Śródmieście - Legnica   Kamienna Góra           97-10-25 
 
100 kg                        
W       237,5   -       Furmanek Jerzy /52      Relax B.C. - Kraków     Köflach (Austria)       98-07-19 
        -       150     Szymański Henryk/47     N - Żywiec              Kamienna Góra           97-10-25 

110 kg                        
W       247,5   -       Kruk Wiesław /58        Pover Kuźnik - Chorzów  Köflach (Austria)       98-07-19 

125 kg                        
W       255     -       Kruk Wiesław /58        Pover Kuźnik - Chorzów  Lublin                  98-04-26 

+125 kg                       
W       245     -       Pawlik  Piotr /55       Pover Kuźnik - Chorzów  Chorzów                 96-04-20 
=========================================================================================================
upSpis kategorii wiekowych 


WYCISKANIE LEŻĄC - młodzicy
(do 17 lat - bez koszulek do wyciskania)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kat.  Wynik     Nazwisko i imię            Klub                       Miejscowość            Data
wag.  rekordowy      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
52    70      Binda Łukasz /83             Góral - Żywiec             Kamienna Góra          98-04-04
56    90      Rudzki Dariusz /83           Relax - Kamienna Góra      Kamienna Góra          98-04-04
60    90      Kwiatek Łukasz /81           Pover Kuźnik - Chorzów     Kamienna Góra          98-04-04
67,5  115     Belawejder Adam /81          N - Kraków                 Kamienna Góra          98-04-04
75    140     Gorzawski Adam /81           Herkules - Orzesze         Kamienna Góra          98-04-04
82,5  112,5   Skierski Michał /82          Narew - Pułtusk            Kamienna Góra          98-04-04
90    112,5   Przydatek Dariusz /81        Star - Starachowice        Kamienna Góra          98-04-04
100   150     Ogłaza Krzysztof /81         Apollo - Ruda Śląska       Kamienna Góra          98-04-04
110   40      Hleb Michał /82              Relax - Kamienna Góra      Kamienna Góra          98-04-04
125   -
+125  - 
=====================================================================================================
up 

 
WYCISKANIE LEŻĄC - KOBIETY

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Wynik rekordowy w kategorii                                             Miejscowość             Data
                wiekowej                                                        uzyskania               uzyskania
Bój     juniorzy do lat seniorzy Nazwisko i imię        Klub                    rekordu                 rekordu 
            19      23                                                                                                                                                                          
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
44 kg                         
W       67,5    67,5    67,5    Kleszczyńska Elżbieta/81 Samson - Tomaszów Lub. Lublin                  98-04-26

48 kg                         
W       75      75      75      Kleszczyńska Marta/79   Samson - Tomaszów Lub.  Trencin (Słowacja)      98-08-08 

52 kg                         
W       80      80      80      Kleszczyńska Marta /79  Samson - Tomaszów Lub.  Lublin                  98-04-26 

56 kg                         
W       70      70      -       Waleśko Natalia /79     Włókniarz - Białystok   Pułtusk                 98-06-06 
        -       -       75      Foryś Urszula /65       Syrenka - Warszawa      Kamienna Góra           95-05-06 

60 kg                         
W       75,5    -       -       Witerska Aneta /80      Anapolon - Malbork      Pułtusk                 98-06-06 
        -       95      -       Sidor Kamilla /75       Góral-Żywiec            Lublin                  98-04-26 
                -      105      Cieślak Izabella /72    Narew-Pułtusk           Trencin (Słowacja)      98-08-08 

67,5 kg                       
        77,5    -       -       Witerska Aneta /80      Anapolon - Malbork      Lublin                  98-04-26  
W       -       90      -       Sidor Kamilla /75       Góral-Żywiec            Tomaszów Lubelski       97-06-21 
        -       -       112,5   Lęk Bożena /70          Sanel-Sport - Otwock    Frydek-Mistek (Czechy)  95-06-24 

75 kg                         
W       87,5    87,5    -       Przytulska Ewa /82      Anapolon - Malbork      Lublin                  98-04-26 
        -       -       135     Lęk Bożena /70          Sanel-Sport - Otwock    Silkeborg (Dania)       96-11-30 

82,5 kg                       
        75      -       -       Dziewiczkiewicz Aleksandra/79 Samson - Tomaszów Lubelski Kamienna Góra  97-10-25
W       -       95      -       Antoniewicz Zuzanna /76 MKS - Dąbrowa Górnicza  Kamienna Góra           97-10-25 
        -       -       95      Szczepanik Dorota /69   Nadnarwianka - Pułtusk  Pułtusk                 96-10-19 

90 kg                         
W       71      -       -       Nawrocka Dorota /80     Anapolon - Malbork      Tomaszów Lubelski       97-06-21 
        -       95      95      Leśniewska Małgorzata/75        OSS - Wrocław   Tomaszów Lubelski       97-06-21 

+90 kg                        
W       85      85      85      Górecka Julia /81       Śródmieście Legnica     Kamienna Góra           97-10-25
================================================================================================================
up 


WYCISKANIE LEŻĄC - KOBIETY - młodziczki
(do 17 lat - bez koszulek do wyciskania)



-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kat.  Wynik     Nazwisko i imię            Klub                       Miejscowość            Data
wag.  rekordowy      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
44    57,5      Kleszczyńska Elżbieta /81  Samson - Tomaszów Lub.     Kamienna Góra          98-04-04
48    40        Lirsz Katarzyna /83        Odra - Oława               Kamienna Góra          98-04-04        
52    40,5      Uliasz Ewa /81             Anapolon - Malbork         Kamienna Góra          98-04-04
56    40        Drążek Anna /84            Góral - Żywiec             Kamienna Góra          98-04-04
60    53        Rakszawska Katarzyna /83   Odra - Oława               Kamienna Góra          98-04-04
67,5  50        Kiepel Ewa /81             Lew - Pogorzela            Kamienna Góra          98-04-04
75    67,5      Przytulska Ewa /82         Anapolon - Malbork         Kamienna Góra          98-04-04
82,5  40        Kierul Anna /84            STS - Skarżysko Kamienna   Kamienna Góra          98-04-04
90    47,5      Pawlik Monika /81          Pover Kuźnik - Chorzów     Kamienna Góra          98-04-04
+90   82,5      Górecka Julia /81          Śródmieście - Legnica      Kamienna Góra          98-04-04
===================================================================================================== 


© Copyright by "DSO". Ciechanów 1998 -99. Wszelkie prawa zastrzeżone.

dso@friko5.onet.pl


>