Kreatynomania

Kreatyna jest jedyną naturalną substancją o bardzo silnym i bardzo wymiernym  działaniu anabolicznym, i na efekty jej działania nie musimy czekać zbyt długo, szczególnie w pierwszej fazie tzw. inicjacji. Monohydrat Kreatyny (uwodniona kreatyna) jest związkiem  występującym w tkance mięśniowej. Pełni ważną rolę w procesach syntezy ATP (adenzynotrójfosforanu), który umożliwia pracę i rozrost mięśni. Odbywa się to na dużą skalę na poziomie molekularnym w każdej komórce mięśniowej całego organizmu. Przyjmowanie preparatu z zawartością kreatyny korzystnie wpływa na wytwarzanie fosfokreatyny, której wiązania fosforanowe są jedynym źródłem energii dla mięśni. Fosfokreatyna powstaje z uwodnionej kreatyny. Firma opracowała recepturę preparatu stanowiącego źródło fosfokreatyny gotowej do bezpośredniego wykorzystania w mięśniach.

Kreatyna uwodniona i fosfokreatyna MLO to produkty najwyższej jakości testowane poprzez chromatografię cieczową. Obydwie kreatyny były testowane na warszawskim AWF i wyniki jej działania były zadziwiająco skuteczne. A zatem następnym razem sięgnij po BIO HPLC (monohydrat kreatyny) lub BIO CPX (fosfokreatyna). Zapoznaj się także z szerszymi opisami tych produktów klikając niżej. Zobaczysz tam dokładny opis, skład, sposób stosowania, itp.:

BIO CPX (fosforan kreatyny)

BIO HPLC (monohydrat kreatyny)

Wymienione wyżej  produkty oraz ponad 80 innych możesz nabyć w naszym sklepie. Aby się do niego przenieść kliknij w poniższy banner:

Sklep DSO

Na podstawie materiałów otrzymanych od MLO Polska przygotował:

Radosław Saganek

(c) by "DSO". Ciechanów 2000-2001.

sklep_dso@poczta.onet.pl