Informacje o autorach

¶w. Piotr - herb Ciechanowa 

Trochę historii:

Strona Sportów Siłowych i Fitness - "DSO" pojawiła się w internecie 20 sierpnia 1998 r. Inicjatorami powstania tego serwisu było trzech ówczesnych 18-letnich licealistów: Radosław Dębski, Radosław Saganek oraz Bartosz Ostrowski. Wszyscy trzej mieszkamy w 50-tysięcznym mie¶cie Ciechanowie (woj. mazowieckie). 

Sk±d nazwa "DSO"?

Wzięła się ona od pierwszych liter naszych nazwisk, które jak już wcze¶niej napisałem brzmi± kolejno: Dębski, Saganek, Ostrowski.

Kilka słów o atuorach:

Jak już wspomniałem pomysł stworzenia "DSO" zrodził się w 1998r. chodzili¶my wtedy do jednej klasy LO i mieli¶my wspólne zainteresowania. W 1999 roku mielimy maturę i po niej każdy z nas dostał na inn± uczelnię wyższ±. Spowodowało to, że nie widujemy się już tak często, a stron± opiekuje się ja, czyli Radosław Saganek. Jestem pomysłodawc± większo¶ci materiałów na naszej stronie. Dziękuję jednocze¶nie Radkowi i Bartoszowi za pomoc, bez której być może nie byłoby "DSO", a na pewno tej nazwy. Zapraszam do kliknięcia poniżej aby dowiedzieć się więcej o każdym z nas:

Radosław Dębski

Radosław Saganek

Bartosz Ostrowski 

(c) Copyright by "DSO". Ciechanów 1998 - 2000. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  marcin.r7@wp.pl